Hajduk putuje u Istanbul: Galatasaray je u Bakuu obavio posao protiv Neftčija

Neftči - Galatasaray 1-3

Hajduk će, kao što se i očekivalo, na teže putovanje, u Istanbul.

Nakon što je Hajduk u Skopju stigao do minimalne pobjede nad Renovom, Galatasaray je nešto lakše obavio posao u Bakuu, gdje je pobijedio Neftči 3-1.

Galatasaray je poveo u 19. minuti golom Mbayea Diagne, a to je bio i rezultat s kojim se otišlo na poluvrijeme. Pape Mamadou Mbodj je pak poravnao na 1-1 u prvoj minuti drugog poluvremena, ali je Galatasaray brzo stvari ponovno doveo u red.

Već u 48. minuti Christian Luyindama je zabio za 2-1, a u 63. minuti Diagne je postavio konačnih 3-1.

I to je, dakle, to. Idući četvrtak, treće pretkolo Europa lige, Hajduk s Galtasarayom u Istanbulu.