Hoće li ovo koštati Barçu? Pogledajte spornu situaciju nakon koje je Araújo isključen

PSG je izjednačio na Montjuïcu

Barcelona je sjajno krenula u uzvratnoj utakmici četvrtfinala Lige prvaka protiv PSG-a. Iz Pariza je dovela 3-2, a nakon 12 minuta imala je 1-0 na Montjuïcu te ukupno dva gola prednosti u lovu na prvo polufinale nakon 2019.

Međutim, u 29. minuti PSG dolazi do velike prednosti nakon što je Ronald Araújo zaradio direktni crveni karton. PSG je odigrao brzu akciju na mladog Bradleyja Barcolu, a Urugvajac nakon toga radi prekršaj na samom rubu kaznenog prostora.

Sudac István Kovács nije razmišljao niti sekunde te pokazao Araúju isključujući karton. Tribine su negodovale, a sam Araújo je odbijao napustiti teren, inzistiravši da je bila riječ o sudaru rame o rame. Međutim, Kovács je procijenio kako je Barcelonin branič napravio namjeran prekršaj i spriječio izglednu priliku za gol.

Gosti su nakon tek nešto više od 10 minuta nogometa s igračem više došli do izjednačenja kada je Ousmane Dembélé zapaprio svom bivšem klubu. Asistirao mu je Barcola, koji je tako zaradio isključenje suparničkog igrača i asistenciju.