Pazi kako slaviš: Legijin Bartosz Kapustka potrgao je ligamente koljena prilikom proslave pogotka

Zvijezda potencijalnog Dinamova suparnika izbivat će do devet mjeseci

Potencijalni Dinamov suparnik u trećem pretkolu Lige prvaka, Legia iz Varšave, preksinoć je došla do važne domaće europske pobjede protiv Flore iz Tallinna. Završilo je 2-1, no poljske navijače definitivno neće razveseliti činjenica da je trener Czesław Michniewicz ostao bez ključnog igrača Bartosza Kapustke na dugo, dugo vrijeme…

Naime, bivši igrač Leicester Cityja u trećoj je minuti doveo Legiju u vodstvo za erupciju oduševljenja na domaćem stadionu, ali prilikom proslave pogotka čudno je doskočio i ozlijedio se. Četiri minute kasnije, kada je bilo jasno da je vrag odnio šalu, morao je izaći iz igre, a odmah se počelo govorkati o teškoj ozljedi i potencijalnoj povredi ligamenata koljena.

Legia je danas potvrdila tu nesretnu informaciju na svojim službenim stranicama.

“Pregledi su potvrdili da je Bartosz Kapustka ozlijedio prednji križni ligament desnog koljena tijekom utakmice kvalifikacija za UEFA-inu Ligu prvaka s Florom Tallinn”, prenosi varšavski klub. “Liječenje i pauza trajat će otprilike osam do devet mjeseci”.

Poljaci su tako ostali bez ključnog igrača pred uzvrat, potencijalni dvomeč s Dinamom i, uostalom, cjelokupnu sezonu. Pa ti skači…