Sassuolo je u gostima pobijedio Jurićevu Veronu i privremeno zasjeo na vrh Serie A

Sassuolo je i dalje neporažen ove sezone...

U osmom kolu Serie A Sassuolo je na gostovanju pobijedio Veronu Ivana Jurića 2-0. Niz se, drugim riječima, nastavlja.

Sassuolo je na nimalo laganom gostovanju danas poveo u 42. minuti Jeremieja Boge koji je 15-ak metara loptu neobranjivo poslao u suprotne rašlje. Ništa lošiji nije bio niti gol Domenica Berardija za konačnih 2-0 u 76. minuti koji je s ruba kaznenog prostora snažnim udarcem probio domaćeg vratara Marca Silvestrija.

Sassuolo je, dakle, i dalje neporažen ove sezone u Serie A i minimalno do večeri bit će prva momčad talijanskog prvenstva. Milan u najkasnijem terminu igra s Napolijem i pobjeda ga opet može dovesti na prvo mjesto.

Također, Sassuolo je i momčad s najboljom gol-razlikom u Serie A i najviše zabijenih golova, a u posljednje tri prvenstvene utakmice Sassuolo nije primio niti jedan gol.