Schalke 36. gostujuću utakmicu zaredom nije uspio pobijediti, što je novi bundesligaški rekord

Eintracht ga je lako nadigrao s 3-0

U 16. kolu Bundeslige Schalke, posljednja momčad prvenstva, upisala je četvrti poraz u posljednjih pet kola.

Ovoga puta u gostima ih je bez problema nadigrao Eintracht, s 3-0, a strijelci su bili Jesper Lindstrom u 22., Rafael Borre u 84. i Buta u 90. minuti. A Schalke je par minuta kasnije skinuo još jedan negativan rekord.

Klub, naime, sada ne zna za pobjedu na posljednjih 36 gostovanja u Bundesligi, što je novi rekord.

Kako sada stvari stoje, negativnih rekorda u Bundesligi ne bi trebalo biti u idućoj sezoni, s obzirom na to da je Schalke u 16 utakmica osvojio devet bodova…