Šest utakmica, tri boda: Bilićev West Bromwich Albion i dalje ne zna za pobjedu u Premier ligi

WBA je remizirao s Brightonom u srazu Albiona

Slaven Bilić u današnju je prvenstvenu utakmicu ušao tražeći prvu pobjedu od povratka u Premier ligu, a na kraju je morao spašavat živu glavu.

West Bromwich Albion remizirao je 1-1 s Brighton & Hove Albionom u utakmici šestog kola engleskog nogometnog prvenstva.

Karlan Grant bio je čovjek koji je (još jednom) spasio hrvatskog trenera; Brighton je vodio od 40. minute auto golom Jakea Livermorea, a Grant je u 83. zabio svoj četvrti gol u posljednjih šest ligaških utakmica u gostima i donio Biliću treći bod.

Prema omjeru snaga, WBA je vjerojatno zaslužio bod protiv domaćina koji je izgledao puno lošije nego što ga pamtimo s početka prvenstva, ali i današnji učinak bio je mršav; tri udarca u okvir u više od 90 minuta govore sami za sebe.

WBA tako i nakon šeste utakmice ne zna za pobjedu, a ovo je Bilićevoj momčadi drugi uzastopni remi. WBA se nalazi jedno mjesto iznad zone ispadanja, ali Burnley ima dva boda i dvije utakmice manje. Bilić će morati pronaći višu brzinu ako želi konkurirati za ostanak u ligi.