Suluda utakmica u Madridu. Evo kako je Real brzo odradio nevjerojatan preokret

Camavinga pa Rodrygo na brzinu su okrenuli susret

Nevjerojatnu utakmicu gledamo u četvrtfinalu Lige prvaka između Real Madrida i Manchester Cityja. Nakon što su Građani nakon samo dvije minute utišali Santiago Bernabeu preko Bernarda Silve, ubrzo je stigao preokret pa nakon samo 15 minuta igre Real vodi.

Pokazala je momčad Carla Ancelottija zašto jest ono što je. Već u 12. minuti Real je uz veliku dozu sreće izjednačio preko Edouarda Camavinge koji je stigao na kakvih 20 metara, zapucao, a lopta se od bloka Rubena Díasa odbila u mrežu Građana.

Gol za 1-1 možete pogledati OVDJE.

I kao da to nije dosta, Real je okrenuo u praktički sljedećem napadu. Ovoga puta djeluju Brazilci, Vinícius je u kontru na lijevoj strani izbacio Rodryga, a ovaj dočekao izlazak vratara pa opet uz pomoć bloka, ovoga puta dodira Manuela Akanjija poslao loptu u mrežu za 2-1.

Pogodak za preokret pogledajte OVDJE.

Stvarno nevjerojatno, preokret u samo tri minute nakon šoka. A tko zna što nas još čeka do kraja…