Crveni karton, poništeni gol i dva izgubljena boda: Juventus je remizirao s Crotoneom

U prva četiri kola Juventus je 'prosuo' četiri boda...

U Milanu danas baš mogu biti zadovoljni.

Nakon što je Napoli pobijedio Atalantu i nakon što su oni u derbiju pobijedili Inter, Juventus je ostavio dva boda na gostovanju kod Crotonea.

Završilo je 1-1 i Juventus je stigao do već drugog remija u četiri kola. Zaostatak za vodećim Milanom sada iznosi četiri boda.

Malo je toga išlo od noge igračima Juventusa u utakmici u kojoj su uspjeli uputiti tri udarca u okvir protivničkog gola.

Crotone je poveo 1-0 u 12. minuti iz penala koji je dosuđen na intervenciju VAR-a i koji je u gol pretvorio Simy. I kada je deset minuta kasnije Alvaro Morata poravnao na 1-1 iz blizine i na asistenciju Federica Chiese činilo se da će Juventus uspjeti okrenuti utakmicu u svoju korist.

Ali to se nije dogodilo, uslijedilo je mučenje.

U 60. minuti Chiesa je vjerojatno prestrogo zaradio crveni karton zbog jednog starta na sredini terena, a kada je Juventus napokon stigao do gola, taj je gol bio poništen zbog minimalnog zaleđa. Morata je zabio svoj drugi gol nakon ubacivanja s desne strane, ali mu je dio pete bio u nedozvoljenoj poziciji.

Crotone je pak tako stigao do svog prvog boda ove sezone…