Dinamo na poluvremenu gubi 0-1, a ovo je mala galerija akcije koja se događa na San Siru

Atalanta je zasad pokazala više

Budimo realni, Atalanta je bolje otvorila utakmicu i bolje od Dinama odigrala uvodnih 45 minuta ogleda 5. kola skupine C nogometne Lige prvaka.

Dvoboj dviju momčadi koje se nadaju da će igrati europske susrete i kad grupna faza završi prolazi zasad u konkretnijim prilikama domaće momčadi koja je, uostalom, i u prednosti.

Stigla je ona u 27. minuti utakmice nakon što je Luis Muriel iza leđa Dominika Livakovića pospremio loptu udarcem s bijele točke. Pogotku je prethodio prekršaj koji je skrivio Dino Perić nakon što mu je svojom reakcijom posao otežao Marin Leovac. Muriel je sam izveo kaznu koju je i izborio za 1-0 s koliko se i otišlo na odmor…

Ovako je ta akcija izgledala kroz nekoliko fotografija sa San Sira.

Ovo je bio trenutak koji je promijenio rezultat na semaforu. Photo: Slavko Midzor/PIXSELL
hoto: Slavko Midzor/PIXSELL

Oku je u ovom trenutku ugodnije na tribinama s kojih Dinamovi navijači pružaju podršku momčadi.

Slavko Midzor/PIXSELL

Ne pomaže to zasad previše, na poluvremenu je Atalanta imala i posjed, i ukupan broj udaraca (11-6) i broj udaraca u okvir (4-1) na svojoj strani. Kao i rezultat.