Euro je pred vratima, a on briljira. Pogledajte što je Kramarić napravio Bochumu

Zabio je dva gola unutar 11 minuta

Andrej Kramarić sjajno je tempirao formu za sam kraj sezone i, što je još važnije, uoči nadolazećeg Europskog prvenstva u Njemačkoj.

Danas je postigao dva pogotka za Hoffenheim u prvoj utakmici 31. kola njemačke Bundeslige, ali je njegov klub poražen sa 3-2 na gostovanju u Bochumu. Kramarić je u posljednje četiri bundesligaške utakmice zabio tri komada i podijelio dvije asistencije.

Domaćin je na poluvremenu imao dva gola prednosti, a strijelci su bili Kevin Stöger u 34. i Felix Passlack u drugoj minuti sudačke nadoknade. Stöger je u 64. svojim drugim pogotkom donio Bochumu vodstvo od 3-0, ali Hoffenheim se nije predao.

Tada je na scenu stupio Kramarić koji je u 73. minuti skrenuo u mrežu loptu nakon udarca Davida Juráseka, da bi u 84. minuti sjajno prebacio istrčalog domaćeg vratara Manuela Riemanna i tako postigao svoj 11. gol u ovoj sezoni Bundeslige. Do potpunog preokreta nije došlo, ali Krama je još jednom pokazao svu raskoš svog talenta.