Nakon Spartaka, Niksi pogodio i protiv Akhmata: Vlašić zabio 10. ovosezonski pogodak u ligi

CSKA je pobijedio 4-0

Nastavlja se odlična forma…

CSKA iz Moskve danas je u ruskom prvenstvu slavio protiv Akhmata iz Groznog rezultatom 4-0, a naravno da se u strijelce upisao i Nikola Vlašić koji je u prošlom kolu odlučio gradski derbi protiv Spartaka s dva zgoditka…

Tri pogotka u četiri minute upisala je momčad iz ruske metropole. Blitzkrieg je započeo Fedor Čalov u 61., nastavio Niksi u 62., a zaključio Arnór Sigurðsson u 65. minuti. Konačnih 4-0 postavio je Andrej Semenov autogolom u 84. minuti. Vlašiću je to bio ukupno 10. ligaški pogodak ove sezone, a još jedan dodao je u Europa ligi.

Spomenimo da je za domaći Akhmat cijelu utakmicu odigrao Zoran Nižić, a Kristijan Bistrović nije mogao nastupiti za CSKA zbog žutih kartona.

Moskovska ekipa sada drži četvrto mjesto na tablici ruske Premier lige, ali s dvije utakmice više i dva boda manje od Krasnodara koji bio mogao igrati kvalifikacije za Ligu prvaka…