Što kažete na ovo? Pukštas je zabio hat-trick, ali Rudešu fali samo gol do egala

Hajduk na poluvremenu vodi 2-1

Hajduk nakon prvih 45 minuta ima 2-1 protiv posljednje momčadi prvenstva, Rudeša. Rezultat je 2-1, što ne bi trebalo toliko čuditi, ali trebalo bi to da je jedan čovjek zabio sva tri gola.

Riječ je o Rokasu Pukštasu, Hajdukovom wunderkindu koji nije zabio od 9. ožujka i utakmice s Goricom, a sada je sada je u prvih 45 minuta utrpao dva komada u suparničku i jedan u vlastitu mrežu. Igrala se četvrta minuta kada je mladi Amerikanac zabio prvi gol, glavom nakon kornera Yassinea Benrahoua.

Pukštas je 22 minute kasnije zabio sličan gol, ponovno glavom, ovoga puta na centaršut Aleksandra Trajkovskog. Hajduk je u nešto više od 20 minuta imao dva komada prednosti, ali samo dvije minute kasnije isti igrač je zabio ‘hat trick’. Zašto u znacima navoda?

Zato što je Rudeš smanjio na 1-2, a ‘strijelac’ je bio, naravno, još jednom Pukštas. Nije napravio ništa posebno krivo, samo se lopta od njega odbila u mrežu nakon što ju je Borna Buljan pokušao počistiti. Golovo pogledajte ovdje, na Tportalu.