Zubac je došao do double-doublea, a njegovo zakucavanje obilježilo je pobjedu nad Wizardsima

LA Clippers su sa 135-116 pobijedili Washington Wizardse

Hrvatski košarkaš Ivica Zubac upisao je još jedan double-double u uvjerljivoj pobjedi Los Angeles Clippersa (135 – 116) protiv gostujućih Washington Wizardsa.

Zubac je na terenu proveo 27 minuta i u tom je vremenu zabio 12 koševa uz stopostotni učinak iz igre (6/6) te dodao tome isti broj skokova, jednu asistenciju i dva bloka. Hrvatski košarkaš istaknuo se i sjajnim zakucavanjem preko Davisa Bertansa u posljednjoj četvrtini.

Najbolji je kod domaćina bio Kawhi Leonard koji je utakmicu završio sa 32 koša, dok je Paul George ubacio 30 za Clipperse koji su okončali niz od pet pobjeda Wizardsa.

Reggie Jackson je dodao 17 koševa za Los Angeles, dok je Washington predvodio Bradley Beal sa 28 ubačaja i deset asistencija. Clippersima je to bila druga pobjeda u posljednja četiri susreta, a dobro je došla i kao oporavak nakon domaćeg poraza od Brooklyn Netsa prije dva dana.