Kao na pokretnoj traci: Kramarić je s dva gola potvrdio Hoffenheimovu pobjedu nad Bayernom

Hofenheim - Bayern München 4-1

Nakon što je jučer Borussia Dortmund kiksala protiv Augsburga, evo nam i prvog prvenstvenog poraza Bayern Münchena u novoj sezoni. Hoffenheim je u drugom kolu Bundeslige kod kuće zasluženo slavio protiv Bayerna s 4-1.

Nakon 24 minuta igre Hoffenheim je imao dva gola prednosti. U 16. minuti za 1-0 glavom nakon ubačaja iz kuta zabija Ermin Bičakčić, a osam minuta kasnije Munas Dabbur zabija za 2-0. U povoljnom spletu okolnosti izbio je sam pred Manuela Neuera i poentirao za povećanje vodstva.

I iako je u 36. minuti Joshua Kimmich smanjio na 2-1, Bayern je u prvom poluvremenu na životu držao Neuer koji je sjajno obranio dva odlična pokušaja Andreja Kramarića.

Međutim, Kramarić je na svoje došao 77. minuti.

Iako je Bayern bio blizu izjednačenja u 57. minuti (greda Zirkzeea), Kramarić je u završnici riješio utakmicu. U već spomenutoj 77. minuti Kramarić je sa sedam-osam metara spakirao loptu u suprotni kut, a zatim i u drugoj minuti sudačke nadoknade penal pretvorio u konačnih 4-1.

Dvije ligaške utakmice i pet golova. Brojač će se izgleda brzo vrtjeti ove sezone…