Nikola Moro debitirao je za reprezentaciju u prijateljskoj utakmici protiv Bugarske

Na poluvremenu je 0-0

Hrvatska danas igra drugu prijateljsku utakmici u Dohi; nakon subotnjih 1-1 protiv Slovenije, danas je na redu bugarska reprezentacija.

Nakon prvih 45 minuta rezultat je 0-0, s polovičnim dojmom na terenu. Hrvatska je počela bolje i trenutno ima bolju statistiku, ali je bila nesigurna u obrambenim reakcijama te može biti sretna što na odmor ide bez primljenog gola.

Zlatko Dalić promiješao je sastav, pa je tako svoj debi za seniorsku reprezentaciju konačno dobio bivši Dinamov igrač Nikola Moro, u 25. godini.

Moro je nastupao za sve juniorske uzrate (U-16, U-17, U-18, U-19 i U-21), a danas je prvi puta obukao dres A reprezentacije. Prvo poluvrijeme odigrao je solidno, iako ne i spektakularno, u tandemu s Lovrom Majerom i Marijem Pašalićem u sredini terena.