Osporavani Unitedov vratar ne prestaje se sramotiti. Evo kako je sada skrivio gol

Andre Onana još je jednom tragičar svoje momčadi

Čak ni kad igra protiv fenjeraša, stvari ne teku glatko za Manchester United. Naprosto je nevjerojatna količina golova koju momčad Erika ten Haga može primiti ove sezone pa je tako i očajni Sheffield United stigao zabiti dva gola u manje od sat vremena na Old Traffordu.

Posljednja momčad lige na klupi je za ovaj susret ostavila Ivu Grbića koji nikako ne može uhvatiti formu ni odigrati dobru utakmicu, ali i s njim na klupi nisu izostale očajne reakcije vratara. Večerašnju ‘nagradu’ za kiks večeri odnosi Andre Onana.

Vječno osporavani Kamerunac još je jednom dokazao zašto je na piku engleske javnosti i vojske navijača Crvenih vragova. Onana je opet komično skrivio gol, i to za vodstvo Sheffielda u 35. minuti susreta, ovoga puta krivim dodavanjem.

Onana je pokušao riješiti visoki pritisak gostiju jednim dodavanjem na lijevi bok, ali promašio je igrača. Priliku je prihvatio Jayden Bogle koji je presjekao loptu, sjurio se na gol i pogodio za vodstvo Sheffielda. Pogodak pogledajte OVDJE.

Do poluvremena je izjednačio Harry Maguire, ali u drugom dijelu Ben Brereton Díaz opet je doveo Sheffield u vodstvo prije nego što je Bruno Fernandes iz penala poravnao na 2-2.

Nova dva primljena gola dovode nas do već 50 lopti u mrežu za United samo ove sezone u Premier ligi. Ukupno je Onana ove sezone primio čak 74 gola u 44. nastupu, čime je već udvostručio učinak primljenih pogodaka u odnosu na prošlu sezonu koju je proveo u Interu.