Ovo nije paralelni svemir: Dinamu je u Tiraspolu zabio Adama Traoré, a asistirao mu je Cristiano

Modri na poluvremenu gube kod Sheriffa

Sheriff i Dinamo trenutno igraju prvu utakmicu playoffa UEFA-ine Lige prvaka i bore se za lukrativnu europsku jesen, a rezultat na poluvremenu je 1-0 za domaćine.

U Tiraspolu smo vidjeli sve i svašta: izuzetno agresivan početak domaćina obilježen vratnicom koju je u sedmoj minuti pogodio Luvannor Henrique, ali i sjajnu priliku u koju je, u 34. minuti, ušao Lovro Majer poslije krasnog dodavanja Luke Ivanušeca. Također, u prvih 45 minuta dogodila mu se nesreća u obliku ozljede koju je doživio Dino Perić.

Nakon 20-ak minuta nadmetanja u Tiraspolu, 27-godišnji branič signalizirao je zamjenu prema Dinamovoj klupi i zatim pao na travnjak. Činilo se kako je problem bila zadnja loža, a Perića je zamijenio Francois Moubandje.

Nadamo se da ozljeda nije ozbiljna iako je Perićeva reakcija govorila suprotno. Podsjećamo, hrvatski stoper prošle je godine već doživio tešku ozljedu ligamenata zbog koje je propustio 21 utakmicu u Dinamovu dresu i izbivao 217 dana, a Modri su nedavno na dulje vrijeme ostali i bez Rasmusa Lauritsena.

Da stvar bude još gora, Dinamo je na samom kraju prvog dijela primio gol: strijelac je bio Malijac Adama Traoré na asistenciju Cristiana, a Damir Krznar imat će puno posla na poluvremenu….