Paul Pogba zabio je za pobjedu protiv Fulhama i vratio Manchester United na vrh Premier lige

Fulham - Manchester United 1-2

U 18. kolu Premier lige Manchester United pobijedio je nakon preokreta Fulham 2-1 i vratio se na vrh Premier lige.

Vrh je na samo nekoliko sati držao Manchester City koji je ranije pobijedio Aston Villu 2-0 i Cityjevim navijačima sigurno nije bilo mrsko kada je već u petoj minuti utakmice Fulhamov Adermola Lookman zabio za 1-0. Unitedova obrana nije uspjela postaviti zaleđe i Lookman je iz blizine sigurno pospremio zicer za vodstvo svoje momčadi.

Međutim, United je reagirao prilično brzo i efikasno. Pritisak je pretvoren u izjednačenje nakon samo 15 minuta. Bruno Fernandes zatresao je stativu s ruba kaznenog prostora pa u dugom nastavku akcije uputio i niski centaršut s lijevog krila koji je u mrežu nakon ne baš sjajne reakcije Fulhamove obrane u mrežu pospremio Edinson Cavani.

United je do pobjede na koncu stigao u drugom poluvremenu zahvaljujući Paulu Pogbi koji je odigrao još jednu jako dobru utakmicu. Prije dva kola Pogba je na sličan način donio Unitedu pobjedu protiv Burnleyja, ali ovaj put nije se radilo o voleju, ‘samo’ o fenomenalnom udarcu lijevom nogom s ruba kaznenog prostora koji je neobranjivo završio u suprotnom kutu.

Sedmi put ove sezone United je stigao do tri boda nakon što se nalazio u rezultatskom minusu. Nema sumnje kako su ova tri bila i tri najvažnija do sada…