Uzuni, Karačić, Cokaj i Halilović za treće polufinale Kupa u Lokomotivinoj povijesti

Lokomotiva je slavila s 4-0 protiv Šibenika u četvrtfinalu Hrvatskog kupa

Rezultatski je djelovalo lagano, ali Lokomotivine nogometaše to neće pretjerano brinuti.

Izborili su polufinale Hrvatskog kupa, treće u povijesti svojeg kluba, nakon 4-0 na Šubićevcu protiv Šibenika. Mytro Uzuni, Fran Karačić, Enis Cokaj i Dino Halilović bili su heroji zagrebačkog kluba koji u polufinalu čeka na boljeg iz susreta između Rijeke i Dinama.

Lokomotiva je pitanje pobjednika riješila početkom drugog poluvremena kada je Karačić u 48. pogodio za 2-0. Cokaj, koji je postigao pogodak koji ide na dušu šibenskom golmanu Rogiću, i Halilović stavili su točku na i u posljednjih 10 minuta.

Sutra svoje četvrtfinalne susrete igraju Inter i Osijek te Gorica i Slaven Belupo. (Utakmica Rijeke i Dinama odgođena je za veljaču.)