Bijela budućnost: Filip Čuić zabio je pet komada u tri utakmice u Ligi prvaka mladih

Danas je zabio dva gola Minsku na Poljudu

Hajdukovi juniori danas su na potopljenom Poljudu pobijedili Minsk s 3-0 i napravili veliki iskorak prema prolasku u sljedeće kolo Lige prvaka mladih.

Hajduk je odigrao odlično u oba poluvremena, a jedan od najzaslužnijih za veliku prednost koju će Bijeli nositi u Minsk je napadač Filip Čuić, koji je zabio dva pogotka. U prvom poluvremenu zabio je za 2-0, u drugom za konačnih 3-0. Oba gola zabio je glavom.

Mlađi brat Hajdukovog seniora Marija Čuića tako je nastavio s nevjerojatnom golgeterskom formom u Ligi prvaka. Naime, zabio je u svakoj od tri dosadašnja susreta.

U prvom kolu je Skhendiji zabio oba pogotka u slavlju u gostima, a onda još jedan u uzvratu, ne bi li sada Minsku zabio dva na Poljudu. Pet komada u tri utakmice, nije loše.