Tko kaže da Griezmann ne može zabiti na Camp Nouu? Trebalo mu je 15 utakmica i — Barçin dres

Kad je zabio prvi put, zabio je i drugi u 5-2 pobjedi protiv Betisa

U obranu naslova španjolskih nogometnih prvaka Barcelona je krenula porazom koji je odjeknuo nakon što je (za pojmove profesionalnog nogometaša) vremešni Aritz Aduriz u 89. minuti spektakularno pogodio za Athletic Bilbao i konačnih 1-0. U 2. kolu španjolskog prvenstva, unatoč izostancima bitnih figura svoje momčadi poput Lionela Messija, Luisa Suáreza (obojica na tribinama) pa i Ivana Rakitića (ostao na klupi) sve se vratilo na pobjednički kolosjek.

Golijada protiv Betisa završila je rezultatom 5-2 u korist favoriziranog i jačeg tima koji je nakon 0-1 nanizao pet golova u razmaku od 41. do 77. minute. Vidjeli smo tako i da Antoine Griezmann može pogoditi u utakmici na Camp Nouu nakon što ga je kroz 14 susreta napuštao ispaljujući samo ćorke. S dresom Barcelone stigli su i oni pa je tako u nedjelju upisao dva kojima je preokrenuo uvodni minus. Carles Pérez, Jordi Alba i Arturo Vidal dodali su preostale za španjolske prvake.

Spomenuti treba još jedno ime unatoč tek 15-ak minuta provedenih na travnjaku. Anssumane Fati debitirao je za Barcelonu u dobi od 16 godina i 298 dana i najavio karijeru o kojoj bi se, ne skrene li na stranputice kao nebrojeni njegovi talentirani vršnjaci u toj dobi, moglo slušati.